יכולות קוגניטיביות

Share |

שימו לב: שאלונים אלו אינם חלק מסקרי הצרכנות ואינם מזכים בתגמול כספי

זיכרון עבודה 2

המבדק הוא מטלה שכממוצע לוקח למלא אותה 20 דקות. 1319 אנשים מילאו מטלה זו עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי מייד לאחר שתסיימו את המטלה. מענה על מטלה זו יזכה אותך ב- 4 נקודות (4+).

זיכרון עבודה

המבדק הוא מטלה שכממוצע לוקח למלא אותה 14 דקות. 2327 אנשים מילאו מטלה זו עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי מייד לאחר שתסיימו את המטלה. מענה על מטלה זו יזכה אותך ב- 2 נקודות (2+).

סטרופ

המבדק הוא מטלה שכממוצע לוקח למלא אותה 5 דקות. 5837 אנשים מילאו מטלה זו עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי מייד לאחר שתסיימו את המטלה. מענה על מטלה זו יחייב אותך ב- 9 נקודות (9-).

הבנת מספרים

בשאלון 14 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 10 דקות. 7285 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יחייב אותך ב- 9 נקודות (9-).

ידע מגובש

בשאלון 150 שאלות והזמן הממוצע הלוקח למלא את השאלון הוא 30 דקות. 6204 אנשים ענו על שאלון זה עד כה. ניתן יהיה לקבל משוב אישי לשאלון זה מייד לאחר שתסיימו למלא את השאלון. מענה על שאלון זה יחייב אותך ב- 9 נקודות (9-).

ייעוץ אקדמי
בחסות


עוד יישומים שלנו

קישור לטיפולטק

קישור לניטוריקס

דף הבית - שאלות נפוצות - רישום - מודעות עצמית - מחקר מדעי - פסיכולוגיה - פאנל - סקרים - תנאי שימוש
שאלונים: זוגיות - אישיות - אמונות - בריאות - עמדות - משפחה - התנהגות
מאמרים: אקטואליה - אישיות - זוגיות ומיניות - כלכלה ועבודה - פסיכותרפיה - בידור -
יישומים מסחריים: טיפול בשפיכה מוקדמת - סקרי דעת קהל - מחקרי שוק
פסיכולוג בגוש דן - פסיכולוג בירושלים - פסיכולוג בחיפה - פסיכולוג בבאר שבע - פסיכולוג ברמת הגולן - פסיכולוג בגליל המזרחי - פסיכולוג בגליל המערבי - פסיכולוג בעמקים - פסיכולוג בשומרון - פסיכולוג בשרון - פסיכולוג ביהודה - פסיכולוג בשפלה - פסיכולוג בצפן הנגב - פסיכולוג באילת והנגב הדרומי

כל הזכויות שמורות © all rights reserved

זמן טעינה: 8093.634 שניות.